Průvodcovské služby po Praze a okolí

Přijede Vás navštívit obchodní partner? Potřebujete pro něj během pobytu připravit zajímavý program...

Pro jednotlivce i celé skupiny nabízíme okružní jízdy po Praze, poznávací výlety a exkurze po okolí i po celé České republice (půldenní nebo celodenní). Jsme připraveni Vám nabídnout program s ohledem na Vaše časové možnosti. K dispozici jsou profesionální průvodci, kteří se postarají o  Vás i Vaše obchodní partnery, jak po stránce odborných znalostí daného regionu, tak i na patřičné společenské úrovni. Průvodcovské služby zajisťujeme ve všech světových jazycích.

Zveme Vás na prohlídku historického centra Prahy vyhlídkovým autobusem. Dále nabízíme okružní jízdy spojené s výletem na lodi po nejznámějších místech a památkách během denních i večerních hodin.

PRAHA  - JÍZDENKY Hop ON - Hop OFF

Zažijte Prahu jinak a vyzkoušejte tento jedinečný způsob dopravy v pražských ulicích. Tři různé okruhy Vám umožní pohodlnou přepravu po městě s možností neomezených nástupů a výstupů, a to po celých 48 hodin!

Po celou dobu jízdy Vám bude v autobuse k dispozici asistent, který Vám odpoví na Vaše případné dotazy. Trasa A DOWNTOWN je navíc vybavena sluchátky s audio nahrávkami o Praze ve 22 světových jazycích. Audio nahrávky na ostatních trasách budou doplněny v nejbližší době.

V ceně jízdenky je také 1 hodinová plavba výletní lodí, kterou si rozhodně nenechte ujít!

Cena (lístek na 48 hodin): dospělí 600 Kč, rodinný lístek 1 500 Kč 

Cena (lístek na 24 hodin): dospělí 450 Kč, rodinný lístek 1 200 Kč

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

KONTAKTY PRO VAŠE DOTAZY A OBJEDNÁVKY!

Telefon:
+420 224 239 515
Mob. tel. (pondělí - neděle):
+420 725 712 655

Emailová adresa:
globtran@globtran.cz

Najdete nás na adrese:
Pasáž Charitas
Karlovo nám. 317/5, Praha 2

Kancelář je otevřena
po-pá od 9:00 do 17:00

Go to top